8. ročník soutěže O pohár starosty obce v kuželkách

Zpravodaj 3/2017: O pohár starosty si tento rok zasoutěžilo pouze 60 amatérských nadšenců. Z vítězství se nakonec radovala dvojice Zálešák Petr – Čupr Jirka výkonem 565 kuželek, na druhém místě skončili Čech Luboš a Čupr Jirka – 544 kuželek a třetí místo obsadila dvojice Ostřížek Tomáš – Zálešáková Ilona výkonem 538 kuželek. V jednotlivcích si mezi muži nejlépe vedl opět Čupr Jirka, který shodil 289 kuželek, na druhém místě skončil Mazuch Laďa – 277 kuželek a třetí Zálešák Petr – 276 kuželek.  Prvenství v ženách získala tak jako loni Mazuchová Mirka, když shodila 273 kuželek, druhá byla Zálešáková Ilona 264 a třetí Wallischová Radka 259 kuželek.

Všem medailistům gratulujeme k pěkným výsledkům a cenám, které jim byly předány na celkovém vyhlášení.