9. ročník O pohár starosty obce v kuželkách

O pohár starosty si tento rok zasoutěžilo okolo 70 amatérských nadšenců.  Z  vítězství se nakonec radovala dvojice Šimáčková Věra – Mrákava Ivan výkonem 534 kuželek, na druhém místě skončili  Zálešáková Ilona a Zálešák Petr 533 kuželek, a třetí místo obsadila dvojice Polách Josef st. – Polách Josef ml. výkonem 524 kuželek.  V jednotlivcích si mezi muži nejlépe vedl opět  Mrákava Ivan, který shodil 284 kuželek, na druhém místě stejným výkonem, ale o horší dorážkou, skončil Polách Josef ml. a třetí byl Zálešák Petr 278 kuželek.  Prvenství v ženách získala Ilona Zálešáková když  shodila krásných 294 kuželek, druhá byla Tesaříková Růžena 264 a třetí Šimková Jitka 256 kuželek.

Všem medailistům gratulujeme k pěkným výsledkům a cenám,  které jim byly předány na celkovém vyhlášení z rukou starosty obce Luboše Zahradníka.