Na májové zpívání do Nechor

Zveme vás do Nechor na další ročník Májového zpívání. Uskuteční se poslední květnovou sobotu, 27. května od půl čtvrté odpoledne. Akci otevře vystoupení dětské cimbálové muziky při HTVŠ Prušánky a domácího dětského souboru Nechoránek.

I letošní regionální účast sborů bude opravdu pestrá. Kromě obou domácích sborů se představí ženské sbory z Bulhar a Vnorov, a dále mužáci z Dolních Dunajovic, Dubňan, Kozojídek, Krumvíře, Ladné a Vacenovic. Regionální pestrost obohatí účast hned tří slovenských sborů – a to z Holíče, Kuklova a Prietržky. Doprovází cimbálová muzika Verbuňk, průvodním slovem pak Helena Klubusová.

Vstupné bude 100 Kč a zahrnuje i tradiční ochutnávku vín místních a přespolních vinařů. Po skončení programu bude následovat beseda u cimbálu. Doufáme, že i letos vyjde počasí a akce se bude moci uskutečnit u Nechor v plné parádě.

Májové zpívání 2016 očima Petra Omelky v naší fotogalerii.