Pochlubte se, máte čím: Natálie Bílíková, mistryně ČR ve fitness

Zpravodaj 4/2018:

Natálie Bílíková – mistryně České republiky ve fitness

Již v roce 2015 jsem se vám tady představila jako  nadějná sportovkyně. Ráda bych vám teď představila mou závodní sezónu 2018, která je plná dřiny. Čtyřikrát týdně trénink, gymnastika, akrobacie, vytrvalost, posilování, choreografie a složení speciálního jídelníčku, tímto mě provází dva trenéři. Na závodech se prezentuji jako jednotlivec s volnou sestavou a  porovnáváním těla.
První závody v letošním roce se konaly v Rosicích a byly nominací na mistrovství České republiky, postupovalo celkem šest závodnic z dané kategorie a já jsem obsadila 2. místo. Mistrovství České republiky se konalo v Rakovníku a tam se mi podařilo porazit všechny mé soupeřky a stát se tak Mistryní České republiky pro rok 2018. Následně po těchto závodech jsem byla vybrána Svazem fitness a kulturistiky ČR do reprezentačního týmu České republiky.
Mé první mezinárodní závody se konaly na Slovensku v Bratislavě a bylo to Mistrovství světa, kterého se zúčastnilo třináct zemí a já se umístila na 15. místě. Za dva měsíce na to jsem již cestovala do Srbska, kde se konalo v Novém Sadu Mistrovství Evropy. Tady bylo celkem šest zemí a já se umístila na 7. místě. Za čtrnáct dní na to jsem se zúčastnila v Maďarsku v Budapešti Světového šampionátu, kde bylo zastoupeno sedm zemí a tam jsem obsadila 12. místo. Bohužel jsem na těchto závodech svou sezónu musela ukončit z důvodu zranění. A tak už musím myslet na rok 2019 a připravovat – alespoň v hlavě – novou sestavu.

Tímto bych ráda poděkovala svým rodičům, protože můj sport je velmi náročný jak časově tak finančně a bez nich bych sportu, který mě naplňuje, nemohla věnovat. Dále bych ráda poděkovala trenérům Zdence Veselé a Milanu Jakešovi, kteří mě celou letošní sezónu připravovali a neměli to se mnou úplně jednoduché.

                                                                                                                         Natálie Bílíková

Soutěž v Maďarsku:

Mistrovství České republiky 2018:

Mohlo by se vám líbit...