Pochlubte se, máte čím: Natálie Bílíková

Letošní rok 2019 jsem začala přípravou na letošní sezónu. Příprava letos obsahovala dvakrát  až třikrát týdně gymnastický, akrobatický a choreografický trénink a jednou týdně trénink v posilovně, ale také  speciálně vyvážený jídelníček. Tímto procesem mě provázeli dva úžasní trenéři Zdenka Veselá a Milan Jakeš, kterým tímto moc děkuji. Závodila jsem v kategorii nad dvanáct let za tým Fitness centrum hala Lužice. První závody této sezóny se konaly ve Velké Bíteši, kde jsem se umístila na 3. místě a zároveň jsem se nominovala na mistrovsví ČR. Mistroství ČR se konalo poprvé na domácí půdě a to v Lužicích, kde jsem vybojovala krásné 2. místo a stala se tak vicemistryní České republiky pro rok 2019 a také se nominovala na mistroství světa a mistrovství Evropy. Mistroství Evropy se konalo v Srbsku ve městě Čačak. Účastnilo se celkem osm zemí a já se účastnila v kategorie dívek patnácti let, kde jsem obsadila krásné 8. místo. Z mistrovství jsem si nepřivezla jenom krásné umístění, ale také spoustu zážitků, vzpomínek a zkušeností a to je daleko cennější. Bohužel tímto mistrostvím pro mě letošní sezóna skončila, protože při přípravě na mistrovství světa, které se letos konalo v Řecku, jsem si způsobila na tréninku zranění kotníku. Tímto rokem se také loučím s dlouhými deseti lety fitness dětí, které byly plné tréninků, soutěží, smíchu, slz, disciplíny a dřiny, které mě obohatili spoustou zkušeností a zážitků. V příštím roce otvírám novou etapu tohoto sportu ve fitness juniorkách, která je pro mě velkou výzvou. Na závěr bych ještě chtěla poděkovat rodičům Marii a Davidovi, bráchovi Deniskovi a všem, kteří jste mě podporovali…DĚKUJI MOC!