Zveme děti i dospělé do umělecké školy v Prušánkách

Hudební, taneční a výtvarná škola v Prušánkách vstoupí za pár dní do svého druhého pololetí. Přeje si vaše dítě hrát na nějaký hudební nástroj? Uvažujete o umělecké výchově pro vaše děti? Na výuku je možné se hlásit i v průběhu roku, samozřejmě teď na přelomu pololetí je ideální čas 🙂

htvs

V případě zájmu o výuku kontaktujte paní Milenu Hromkovou (obecní knihovna), která vám poskytne bližší informace. Jsme schopni poskytnout volná místa v těchto oblastech:

• elektrická kytara
  • baskytara
  • trumpeta
  • zobcová flétna
  • příčná flétna
  • zpěv
  • hra na cimbál
  • housle
  • akustická kytara
  • bicí
  • klarinet

Jestli váháte, můžete se podívat na rozsáhlou videoreportáž o naší HTVŠ.

Věřím, že vás nabídka HTVŠ zaujme a těšíme se na nové příchozí. Zvláštní poděkování patří vedení obce a školy, bez jejichž podpory by tento projekt nebylo možné zrealizovat. Prušánky mají po mnoha letech svou uměleckou školu, vedenou profesionály z oboru a proto si ji chraňme a využijme toho, co nabízí.

Za realizační tým Martin Novák